PS4 Türkçe YAMA Sniper Ghost Warrior Contracts PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Sniper Ghost Warrior Contracts PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,776 kez görüntülenmiş, 211 yorum ve 143 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Sniper Ghost Warrior Contracts PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fallout Raul

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,634
113

Sevgili mcpsp üyeleri Sniper Ghost Warrior Contracts PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren OYUN ÇEVİRİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. PC yamaları PS4 dosyaları ile uyumlu olduğu için bu yamada herhangi bir işlem uygulamadım. Yama ile uyumlu olan oyun linkini arşivin içinde ekledim, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Türkçe yama OYUN ÇEVİRİ sitesinde de yayınlanacaktır. Gerekli düzenlemeler orada da yapıldı.

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan @dorukhan 'a, patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a, 5.05 için fix hazırlayan thisrock84 @thisrock84 'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Oyunu buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
indirdiyseniz, oyunu tekrardan indirmenize gerek yoktur.

NOT
Türkçe yamanın patch dosyası, 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre düzenlenmiştir.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TEST
ÇAĞ

5.05 FIX

THISROCK

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme: